§ Prawo pracy

Kancelaria adwokacka Magdaleny Musiał z Chorzowa specjalizuje się między innymi w prawie pracy. Pomagamy zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Informujemy o tym, jakie mają prawa, rozwiązujemy problemy związane z zatrudnieniem, a także doradzamy w zakresie minimalizacji kosztów wynikających z prowadzenia przedsiębiorstwa.

Równie istotnym obszarem pracy adwokata jest sporządzanie i opiniowanie umów, których zawarcie konieczne jest w związku z realizacją stosunku pracy. Klienci zgłaszający się do kancelarii prawnej najczęściej proszą o pomoc w zakresie dochodzenia swoich praw i odszkodowań, konstruowania potrzebnych pism i wniosków czy reprezentacji przed sądem.

Co można osiągnąć dzięki współpracy z adwokatem?

Dzięki współpracy z adwokatem można dochodzić wszystkich swoich praw, które wynikają ze stosunku pracy. Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości związane z:

  • zawieraniem lub rozwiązywaniem umowy o pracę,
  • urlopami,
  • nieodpowiednim traktowaniem w pracy i mobbingiem,
  • niewypłacaniem wynagrodzenia czy wypadków w pracy,

może skonsultować swoje obawy w kancelarii adwokackiej. Chętnie pomagamy także w ustalaniu stosunku pracy i uzyskiwaniu świadczeń, które powinny wówczas podlegać pracownikowi.

Do każdej z powierzonych spraw, adwokaci pracujący w kancelarii podchodzą z należytą starannością i dyskrecją, dzięki czemu wszyscy Klienci mają poczucie, że są pod opieką profesjonalistów. W związku z działalnością kancelarii prawnej Magdaleny Musiał wiele sporów na linii pracownik-pracodawca zostało rozwiązanych jeszcze przed wstąpieniem na drogę sądową.

Zachęcamy do skorzystania z usług dobrych adwokatów, udzielających porad prawnych wszystkim zainteresowanym mieszkańcom Chorzowa.

KANCELARIA ADWOKACKA
MAGDALENA MUSIAŁ

STALOWA 17 BUDYNEK 19
41-506 CHORZÓW, ŚLĄSK

+48 733 428 793 Kancelaria Adwokacka – sekretariat
+48 793 428 793 Adwokat Magdalena Musiał